شروع پیش ثبت نام اولین دوره‌ی آموزش میکس و مسترینگ

سلام!
بعد از بررسی شرایط و انجام نظرسنجی، با توجه به نتایج به‌دست آمده اولین دوره‌ی آموزشی میکس و مسترینگ رو با همکاری موسسه شهر صدای پارسیان شروع کردیم.

این دوره به سطح تقسیم شده. یک دوره‌ی مقدماتی و کاربردی برای کسانی که مقدار کمی آشنایی و مهارت دارند و یک دوره‌ی پیشرفته برای کسانی که مراحل مقدماتی رو گذروندند و نیاز به یادگیری مسایل پیشرفته تر دارند. اول در مورد دروه‌ی مقدماتی توضیح بدم:
اسم این دوره درسته که مقدماتی هست اما در حقیقت از مقدماتی شروع میشه و تا اندازه‌ی زیادی به دوره‌ی پیشرفته میرسه. این دوره طوری برنامه‌ریزی شده که شما رو از سطح ابتدایی تری وارد این بحث میکنه. هر روز دو جلسه کلاس داریم که کلاس اول به تدریس و توضیح پرداخته میشه و کلاس دوم کارگاهی هست که مطالب تدریس شده به شکل کاربردی انجام میشه و همینطور به سوالات دوستان جواب داده میشه.
این دوره ٢٠ جلسه هست که ١٠ هفته ادامه داره و هر هفته یک روز و در هر روز دو جلسه برگزار میشه. جلسه‌ی اول آموزش هست و جلسه‌ی دوم کارگاه (پرسش و پاسخ و بررسی پروژه ها)
شروع دوره: ٩۵/۵/١٨ و ساعات کلاسِ آموزش ١٠ الی ۱۱:۳۰ و کلاسِ پرسش و پاسخ ۱۱:۳۰ الی ۱۳ هست

و برسیم به دوره‌ی پیشرفته:
این دوره بیشتر شبیه کارگاه و مسترکلاس طراحی شده تا مطالب خاص‌تر رو پوشش بده. این دوره بیشتر برای دوستانی هست که در حال حاضر مهارت خوبی در میکس دارند و نیاز به حل برخی مشکلات و طرح سوالات خودشون دارند.
این دوره ۱۰ جلسه هست که ١٠ هفته ادامه داره و هر هفته یک روز و یک جلسه برگزار میشه.
شروع دوره: ٩۵/۵/١٨ و ساعات کلاس هم ۱۴ تا ۱۶ هست

** کسانی که مایل هستند مستقیما در دوره پیشرفته ثبت نام نمایند می بایست در مصاحبه‌ی  تعیین سطح در مورخه پنج شنبه ٩۵/۵/١۴ از ساعت ١٠ الی ١٣ به آموزشگاه شهر صدا مراجعه فرمایند.
مسئول تعیین سطح: آقاى مهندس آیدین الفت

متقاضیان لطفا جهت پیش ثبت نام به این آدرس مراجعه فرمایید

جهت اطلاعات بیشتر به شماره تلفن ٨٨٧۶٠٠٠١ سرکار خانم جبارى تماس حاصل فرمایید

 

Mix with Arash Pakzad